O společnosti Kipex s.r.o.

Jsme společnost, která klade na kvalitu našich produktů velký důraz. Naše záruky vychází z dlouholeté zkušenost v oblasti značení a samolepicích etiket. Díky tomu jsme získali cenné zkušenosti také v oblasti technologií, které Vám nyní přinášíme. U technologií klademe, jako u spotřebního materiálu, důraz na kvalitu. Ale také na špičkovou podporu.

 

Proč zrovna my?

Dbáme hlavně na kvalitu poskytovaného zboží a servisu. Naší zásadou je vždy dodržet stanovené ceny, časy dodání a rychlé vyřízení všeho co s námi budete řešit.

 

Co je naším cílem?

Naším cílem je nabídnout profesionální a komplexní řešení pro Váš výrobní i prodejní proces. Kipex-technology je jedním z bodů tohoto procesu.

- automatizace výroby
(balicí stroje, plnicí stroje, etiketovací stroje, dopravníky)

- návrhy obalů
( grafické zpracování, tiskové řešení,)

- automatizace skladu a expedice
( software, dopravníky, čtečky, )

- propagační a prodejní kanály
(grafické práce, IT správa, tisková řešení)

 

Zapojení a zaškolení v ceně, kdekoli v ČR
Nonstop telefonická
podpora 24/7
Nadstandardně rychlé řešení příp. problémů
Rychlé dodávky spotřebního materiálu
Široká nabídka spotřebního materiálu
Skvělé ceny a vysoká
kvalita výrobků

O Kipex

Společnost KIPEX s.r.o. je specialistou na samolepicí produkty.

Díky dlouholetému prodeji samolepicích produktů nasbírala naše společnost cenné zkušenosti jak v oblasti jejich potisku tak i jejich aplikace v různých prostředích a podmínkách. Na základě těchto zkušeností můžeme také rozšířit naši nabídku o další druhy značení a o řešení řízení skladu i výroby.

Naše provozovna se sklady je umístěna v Pelhřimově. Díky tomuto strategickému místu uprostřed republiky máme na dosah všechny klienty a můžeme k vám bez problémů dojet a vyřešit jakýkoliv problém.

Více informací