Nový web

Nový web

Konečně spouštíme nový web zaměřený na technologie. Na nových stránkách naleznete nejen stroje, které jsme zatím prezentovali pouze osobně. Ale také drobné produkty, které již dobře znáte.

 

Internetové stránky jsme pojali formou internetového obchodu. Ale jedná se hlavně o informativní stránky. Z toho důvodu jsme vybrali pro prezentaci hlavně základní produkty, které jsou velmi dobře specifikované a dokážou Vás velmi rychle provést naším sortimentem.

 

  • V záložce ŘEŠENÍ si můžete projít různá doporučená či již realizovaná řešení pro některé aplikace.
  • Mimo prezentaci produktů a hotových řešení zde budeme každý týden publikovat jeden článek zabývajicí se novinkami v: etiketování, balení, značení a automatizaci.

 

Pevně věříme, že se tento web stane vaším stálým partnerem v obchodním světě.

 


Zapojení a zaškolení v ceně, kdekoli v ČR
Nonstop telefonická
podpora 24/7
Nadstandardně rychlé řešení příp. problémů
Rychlé dodávky spotřebního materiálu
Široká nabídka spotřebního materiálu
Skvělé ceny a vysoká
kvalita výrobků

O Kipex

Společnost KIPEX s.r.o. je specialistou na samolepicí produkty.

Díky dlouholetému prodeji samolepicích produktů nasbírala naše společnost cenné zkušenosti jak v oblasti jejich potisku tak i jejich aplikace v různých prostředích a podmínkách. Na základě těchto zkušeností můžeme také rozšířit naši nabídku o další druhy značení a o řešení řízení skladu i výroby.

Naše provozovna se sklady je umístěna v Pelhřimově. Díky tomuto strategickému místu uprostřed republiky máme na dosah všechny klienty a můžeme k vám bez problémů dojet a vyřešit jakýkoliv problém.

Více informací