Bartender - tiskový software

Bartender - tiskový software

Přední světový software pro tisk štítků, čárových kódů , RFID a karet

Cena bez DPH: 5 872,00 Kč
Cena s DPH: 7 105,12 Kč
Příslušenství
Cena bez DPH: 5 872,00 Kč

Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Rádi Vám pomůžeme s výběrem.
+420 565 327 433
+420 604 425 715

Společnost Seagull Scientific patří k technologické špičce již od roku 1985. Aplikace BarTender byla prvním programem pro systém Windows podporujícím jak laserové, tak průmyslové tiskárny štítků. Ale BarTender je nyní mnohem víc než jen software pro tvorbu štítků. Díky podpoře RFID, tisku a kódování „chytrých“ čipových karet, výkonným funkcím pro kreslení a obsáhlé sadě doprovodných aplikací je BarTender skutečněkompletním řešením pro návrh a tisk

 

Aplikace BarTender funguje skvěle jak „samostatně“, tak v integraci s jiným softwarem. Představuje skvělé řešení pro téměř všechny situace, kdy je potřeba značení nebo tisk na požádání, včetně tvorby štítků,tisku a aplikace, přímého značení na dílech a obalech, značek a mnoha dalších. Na aplikaci BarTender spoléhají tisíce největších světových společností a stovky tisíc uživatelů ve více než 150 zemích.

 

Brožura         Zkušební verzi, detaily, porovnání a mnoho dalšího naleznete zde

 

Licence podle počtu tiskáren

Oběverze Automation dovolují neomezený počet síťových uživatelů. Licence je založena na počtu tiskáren, které bude aplikace BarTender v síti využívat.

 

Enterprise Automation- EA

 

Nejvýkonnější verze s rozšířenými funkcemi serveru pro centralizovaný tisk a správu. Nejpokročilejší možnosti pro integraci. Podpora RFID a všech funkcí tisku karet a kódování čipových karet. Obsahuje všech 8 doprovodných aplikací, včetně systému Librarian a naší nejvyspělejší verze aplikace Security Center. Aplikace Printer Maestro zahrnuje sledování využití spotřebního materiálu.

 

Automation- A

 

Nejvýkonnější funkce aplikace BarTender plus standardní funkce integrace pro automatické ovládání jiným softwarovým programem. Podporuje RFID. Veškeré funkce tisku karet, ale pouze kóduje magnetické proužky. Nemá vylepšené funkce serveru. Neobsahuje aplikaci Librarian ani nejpokročilejší funkce aplikace Security Center. Nástroj Printer Maestro spravuje pouze síťové tiskárny, které jsou dostupné z lokálního počítače, a nesleduje spotřební materiál tiskáren. Protokolování úloh, History Explorer a opakovaný tisk podporují pouze lokální databázi.¨

 

Licence podle počtu počítačů

Verze Professional a Basic jsou licencovány na základěpočtu počítačů, ve kterých jenainstalována aplikace BarTender.

 

Professional -P

 

Veškeré funkce návrhu jako ve verzi Automation a většina funkcí pro přístup k datům, avšak bez automatizace z jiného softwaru. Podporuje RFID. Veškeré funkce tisku karet, ale pouze kóduje magnetické proužky. Obsahuje doprovodné aplikace Print Station a Batch Maker.

 

Basic- B

 

Nejdůležitější funkce návrhu aplikace BarTender, avšak bez přístupu k databázím a automatizace. Většina funkcí tisku karet, ale pouze kóduje magnetické proužky. Obsahuje jedinou doprovodnou aplikaci Print Station.

Napište svou recenzi

S odesláním recenze souhlasíte s těmito pravidly, v případě že recenze nebude splňovat naše pravidla publikace, nebude zveřejněná.

Zapojení a zaškolení v ceně, kdekoli v ČR
Nonstop telefonická
podpora 24/7
Nadstandardně rychlé řešení příp. problémů
Rychlé dodávky spotřebního materiálu
Široká nabídka spotřebního materiálu
Skvělé ceny a vysoká
kvalita výrobků

O Kipex

Společnost KIPEX s.r.o. je specialistou na samolepicí produkty.

Díky dlouholetému prodeji samolepicích produktů nasbírala naše společnost cenné zkušenosti jak v oblasti jejich potisku tak i jejich aplikace v různých prostředích a podmínkách. Na základě těchto zkušeností můžeme také rozšířit naši nabídku o další druhy značení a o řešení řízení skladu i výroby.

Naše provozovna se sklady je umístěna v Pelhřimově. Díky tomuto strategickému místu uprostřed republiky máme na dosah všechny klienty a můžeme k vám bez problémů dojet a vyřešit jakýkoliv problém.

Více informací