Aplikátor štítků smršťovacího obalu - obalový štítek shrink sleeve ( rukávové, )

Aplikátor štítků smršťovacího obalu - obalový štítek shrink sleeve ( rukávové, )

Se shrink sleeve oslovíte své zákazníky praktickým a krásným obalem, který zvýší vaše prodeje!

Cena bez DPH: 696 000,00 Kč
Cena s DPH: 842 160,00 Kč
Příslušenství
Cena bez DPH: 696 000,00 Kč

Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Rádi Vám pomůžeme s výběrem.
+420 565 327 433
+420 604 425 715

Aplikátor štítků smršťovacího obalu - obalový štítek shrink sleeveAplikátor shrink sleeve splňuje požadavky na vysokou rychlost při označování v různých průmyslových odvětví. Pokud jde o flexibilní vlastnosti, máme zařízení, které dokáže zpracovat nádoby jak prázdné, tak plněné, bez ohledu na druh materiálu, z něhož jsou vyrobeny, jako jsou kovy nebo plasty nebo dokonce sklo. Spotřebitelé mohou získat exkluzivní obal na lahve pro různé průmyslové odvětví, jako jsou nápoje, chemikálie, kosmetika apod. Navrhujeme aplikátory se smršťovacími rukávy s ohledem na průmyslové normy a posouzení bezpečnosti výrobků.Při dnešním zrychlujicím se trhu je vysoká poptávka po nejnovějších obalových technologiích jako jsou aplikátory shrink sleeve. Proto jsou navrženy s maximální flexibilitou, vysokou rychlostí produktivity a kontrolovaným, bezpečným a nákladově efektivním použitím. Naše aplikátory splňují přísne světové standardy. Z za cíl poskytna cíl je kladeno nabídnout aplikátory s minimalizací nutných zásahů pro používání. Poskytujeme širokou škálu produktů, které balení usnadňují.Nabízíme širokou škálu automatických aplikátorů smršťovacích obalů na láhve. Při vývoji a navrhování jsou dodržovány přísná porovnávní pro optimáln jakost. Všechny materiály jsou pouze od důvěryhodný výrobců. Naše stroje jsou vhodné pro různé tvary, jako je kulatý, čtvercový, plochý, křivka či také tvar poháru. Automatické lahvičky se značkovacími pásky se kontrolují na mnoha parametrech, které jsou vysoce sofistikované a zajišťují hospodárnou efektivitu. Řízení a rychlostní schopnosti spolu s výsledky produktivity jsou velkým obdivem našich cenných klientů.Toto zařízení může použít rukávy na širokou škálu nádob pro různé balení. Výrobní kapacita se pohybuje od 100 do 400 výrobků za minutu a zařízení může být použito pro použití v pásových obalech nebo v multi baleních. Zařízení je řízeno řídícím systémem PLC zajišťujicí plynulý provoz.

 

 

Aplikační řešení je ve většině případů zakázkou a tak je ideální sestava vždy konzultována a naceňována individuálně dle Vašich potřeb. Kromě přednastavených aplikačních linek lze také instalovat aplikátory do již zavedených linek. Kipex si zakládá na kvalitě a proto nabízíme produkty té nejvyšší kvality. Každý produkt který nabízíme jsme odzkoušeli ve vlastním provozu a poté začali získávat reference. U aplikačních linek je velmi důležitá osobní konzultace řešeného problému.

Napište svou recenzi

S odesláním recenze souhlasíte s těmito pravidly, v případě že recenze nebude splňovat naše pravidla publikace, nebude zveřejněná.

Zapojení a zaškolení v ceně, kdekoli v ČR
Nonstop telefonická
podpora 24/7
Nadstandardně rychlé řešení příp. problémů
Rychlé dodávky spotřebního materiálu
Široká nabídka spotřebního materiálu
Skvělé ceny a vysoká
kvalita výrobků

O Kipex

Společnost KIPEX s.r.o. je specialistou na samolepicí produkty.

Díky dlouholetému prodeji samolepicích produktů nasbírala naše společnost cenné zkušenosti jak v oblasti jejich potisku tak i jejich aplikace v různých prostředích a podmínkách. Na základě těchto zkušeností můžeme také rozšířit naši nabídku o další druhy značení a o řešení řízení skladu i výroby.

Naše provozovna se sklady je umístěna v Pelhřimově. Díky tomuto strategickému místu uprostřed republiky máme na dosah všechny klienty a můžeme k vám bez problémů dojet a vyřešit jakýkoliv problém.

Více informací