4 palcová termo / transferová tiskárna

4 palcová termo / transferová tiskárna

Nejpoužívanější stolní tiskárny rolí. V šíři tisku až 108mm splní většinu požadavků. Z několika typů vyberete ten, který vyhovuje vašim potřebám.

Cena bez DPH: 9 719,00 Kč
Cena s DPH: 11 759,99 Kč
Příslušenství
Cena bez DPH: 9 719,00 Kč

Potřebujete poradit? Zavolejte nám!
Rádi Vám pomůžeme s výběrem.
+420 565 327 433
+420 604 425 715

Nejprodávanější tiskárna ve své řadě. Dosahuje vynikajících výsledků v každém směru.

    • Použitelné rozměry štítků jsou: Minimální/ maximální (ŠxD) - 25,4x10mm / 118x2794mm (Maximální potisknutelná šíře je 108mm.
    • Rozlišení 203dpi
    • Tisková rychlost až 127mm/s
    • výborné zpracovávání dat a doba prvního spuštění
    • Maximální návin barvicí pásky: 300m

Samozřejmě lze vybrat volitelně další parametry jako je: rozlišení, odlepovací modul, řezačka, Ethernet, Bluetooth, a další. Tyto parametry lze vybrat v detailu produktu.

 

PŘÍMÝ TERMO TISK

Tiskárny pro přímý termo tisk neumožňují tisk pomocí barvicí pásky. Tepelné body zahřívají přímo materiál etikety, který musí být vyroben z termocitlivého materiálu. Termo tiskárna tiskne na materiál, který reaguje na teplo, umožní tak, oproti termotransferu" i lehké stínování grafických tisků.

TDP-247 tiskne rychlostí až 177,8mm/s a je první cenově dostupná kompaktní 2-palcová stolní tiskárna nabízejicí volitelný LCD displej, pro snadné sledování stavu tiskové úlohy. Mezi ostatní vynikající vlastnosti patří možnost interního adaptéru na Ethernet nebo klávesnice pro tisk etiket v různých situacích.
Díky kompaktnímu designu se vejde i do velmi těsných porstor. Otevírání do "V" umožňuje jednoduše otevřít kryt a vložit štítky.

Je také možné vybrat verzi TDP-345, která se vyznačuje vysokým rozlišením tisku 300 dpi s rychlostí 127mm/s.

 

TERMOTRANSFEROVÝ TISK

Termotransferové tiskárny nabízí možnost tisku pomocí barvicí pásky. Tiskárna nanáší barvu různého složení pomocí tepla.

TTP-247 Series přináší vynikající výkon pro většinu maloobchodních, zdravotnických a kancelářských aplikací za přijatelnou cenu. Možnost nastavení senzoru snímání na mezery, konce etiket nebo černou zančku.

Vyberte si buď standardní 203 dpi nebo vyšší rozlišení 300 dpi. Tiskárna TTP-247 je vybaven 203 dpi a rychlosti tisku až 5 palců za sekundu. TTP-345 nabízí rozlišení 300 dpi a je ideální pro 2-D čárové kódy, jemný text a malé grafické značení.

Termotransferová tiskárna umožní i tisk v různých barách a to pomocí barvicích pásek. Těchto barvicích pásek máme v nabídce velké množství. Můžete si tak vybrat nejen z různých odolností na každý materiál, ale také ze široké škály barev včetně metalických stříbrných a zlatých.

 


------------------------------------------------------------------>
Kipex si zakládá na kvalitě a proto nabízíme tiskárny značky TSC. Každá tiskárna značky TSC je totiž zárukou nejvyšší kvality.
Je také možné že si nevíte rady nebo potřebujete vyřešit složitější tiskové řešení. V tomto případě nás kontaktujte. Vždy ochotně poradíme nejen s tím, která tiskárna a s jakými paramtery je ta nejlepší.
Ale také se spotřebním materiálem, softwarem, zapojením nebo příslušenstvím jako jsou snímače či terminály.

 

 

Napište svou recenzi

S odesláním recenze souhlasíte s těmito pravidly, v případě že recenze nebude splňovat naše pravidla publikace, nebude zveřejněná.

Zapojení a zaškolení v ceně, kdekoli v ČR
Nonstop telefonická
podpora 24/7
Nadstandardně rychlé řešení příp. problémů
Rychlé dodávky spotřebního materiálu
Široká nabídka spotřebního materiálu
Skvělé ceny a vysoká
kvalita výrobků

O Kipex

Společnost KIPEX s.r.o. je specialistou na samolepicí produkty.

Díky dlouholetému prodeji samolepicích produktů nasbírala naše společnost cenné zkušenosti jak v oblasti jejich potisku tak i jejich aplikace v různých prostředích a podmínkách. Na základě těchto zkušeností můžeme také rozšířit naši nabídku o další druhy značení a o řešení řízení skladu i výroby.

Naše provozovna se sklady je umístěna v Pelhřimově. Díky tomuto strategickému místu uprostřed republiky máme na dosah všechny klienty a můžeme k vám bez problémů dojet a vyřešit jakýkoliv problém.

Více informací